17.08.2024 III. kolo českého poháru - Praha

17.08.2024

V sobotu 17.8.2024 jsme se vydali do Prahy porovnat síly v para-atletice. Konalo se zde III. kolo českého poháru. Za zlínské Wozmeny soutěžili Ladislav Zicha, Přemysl Liška a Anna Marcaníková. Medailová bilance mluví za vše 3 sportovci po 2 disciplínách = 6 medailí (2x zlato, 1x stříbro, 3x bronz).

Laďa Zicha vrhl kouli do vzdálenosti 8,40m (307 bodů). Tímto výkonem vylepšil svůj osobní rekord a získal 3. místo. V oštěpu výkonem 17,18m (96 bodů) získal taktéž 3. místo.

Přemek Liška v oštěpu výkonem 21,22m (208 bodů) získal 1. místo. V disku výkonem 31,02m (508 bodů) získal 3. místo.

Anička Marcaníková v kouli zazářila. Výkonem 4,84m (497 bodů) získala 1. místo a zároveň vylepšila osobní a český rekord. V disku výkonem 8,62m (600 bodů) získala 2. místo.